Gözlüklü Cep Telefonu General Mobile G777

Gözlüklü Cep Telefonu General Mobile G777

general mobile g777Cep telefonu teknolojisinde ilkleri mobil telefon kullanıcısı ile buluşturan Gençcell, General Mobile G777 ile yeni bir dönem başlatıyor. G777 mobil izleyici, Mis SMS ile size ait olan bilgileri korurken, kutusunda yer alan video gözlükleri ile istediğiniz her yerde sinema izleme keyfini yaşatıyor. CEBIT Fuarında görücüye çıkan General Mobile G777, 699 YTL fiyatla 28 Aralık’ta satışa sunuldu.

General Mobile G777 - Mobil izleyici

Dünyada bir ilke daha imza atan General Mobile, G777′de bulunan mobil izleyici özelliği ile telefonunuz çalınsa bile sizden başkasının kullanmasına izin vermiyor. G777′nin mobile izleyici özelliği telefon çalınıp başka bir kart takıldığında daha önceden telefona kaydettiğiniz numaraya bir mesaj göndererek durumu kullanıcıya bildiriyor ve telefonu kilitleyerek çalan kişinin kullanmasına izin vermiyor.


Gözlüklü Cep Telefonu General Mobile G777 ReklamıG777 cep telefonu - Mesajınız sadece size özel

G777′nin çarpıcı bir diğer özelliği ise gelen mesajları sizden başka kimsenin göremiyor olması. Sizin belirlediğiniz şifre ile “Mis SMS” menüsündeki mesajlarınızı sadece siz okuyabiliyorsunuz.
gözlüklü cep telefonuG777 - Arka plan sesleri

G777′nin hayatınızı kolaylaştıracak bir diğer özelliği ise telefonla konuşma sırasında arka plan seslerinin kullanılabilmesi. İster kayıtlı seslerden birini (otoyol, restoran vs.) isterseniz kendi kaydettiğiniz bir sesi konuşma sırasında aktifleştirebiliyor ve nerde olduğunuzu soranlara açıklama yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

General Mobile G777 - Telefonda sinema keyfi

G777 ile artık istediğiniz filmi istediğiniz yerde sinema tadında izleyebilirsiniz. G777, 2GB hafızası ile istediğiniz filmi telefona indirmenize olanak sağlarken standart aksesuar olarak kutusunda yer alan video gözlükleri ile beyaz perdeyi cebinize taşıyor. G777 ile sinema cebinize taşınırken boş vakitleriniz keyifli anlara dönüşüyor.

General Mobile G777 - Özellikler

* 3.0 megapiksel kamera
* İki bant (900 / 1800)
* 2.4 inç TFT QVGA 320 x 240 Ekran
* 220 dakika konuşma 180 saat bekleme süresi
* WAP
* GPRS
* Bluetooth
* Ses kayıt
* Arkaplan Sesleri
* El Feneri
* 2 GB Hafıza Kartı
* USB Storage Bellek
* T-Flash Kart desteği
* JAVA Desteği
* Video Oynatıcı (MPEG4,3GPP)
* Video Kaydedici
* MP3(MP3/WAV/AMR/WMA/AAC/AAC+)
* Dünya Saati
* Ajanda
* Takvim
* Alarm
* Kronometre
* Hesap Makinesi
* Oyunlar
* USB Şarj
* Ağırlık: 95 gr
* Boyutlar: 110 x 51 x 14mm