Fortis Türkiye Kupası'nda Dev Kapışma : Fenerbahçe & GalatasarayFortis Türkiye Kupası'nda çeyrek finalin ilk ayağı bu akşam dev bir maça sahne olacak. Fenerbahçe ile Galatasaray, Kadıköy'de karşı karşıya gelecek.


Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak maçı hakem Fırat Aydınus yönetecek. Aydınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok ile Bülent Gökçü yapacak. Dev maçın 4. hakemi ise Süleyman Abay.


İki takım arasındaki çeyrek final rövanş maçı 26 veya 27 Şubat'ta Ali Sami Yen Stadı'nda yapılacak ve yarı finale çıkacak ekip belli olacak.


FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan, Edu, Lugano, Roberto Carlos, Deivid, Selçuk, Aurelio, Uğur, Alex, Semih
GALATASARAY: Orkun, Uğur, Emre, Servet, Volkan, Serkan, Barış, Mehmet Topal, Arda, Ümit, Hakan Şükür


Stat: Şükrü Saraçoğlu
Hakem: Fırat Aydınus, Serkan Ok, Bülent Gökçü
Saat: 19.00
Yayın: Lig Tv

Pars NarkoTerör 3.Bölüm

Pars Narko Terör 3.Bölüm Özeti

Mehdi adını da malını da kurtarmaya kararlı.. Binbaşı Selçuk’un sonunu getirecek emri verir... Süreya kartal gözleriyle pusuda..

Selçuk görevine ve vatanına bağlılığını bir kez daha gösterir. Selçuk’un sadakati vatansız uyuşturucu tüccarlarına set çeker.

Şamil ve Zülüf’ün arasına kan girdi; Zülüf’ün topraklarında, Şamil’in ağabeyi can veriyor. Zülüf ne yapacağını bilmez halde müstakbel ailesinin acısına şahit oluyor; Şamil’in, Nazan’ın, Sinem’in..

Şamil büyük bir hırsla amansız mücadeleye girişecek… Ağabeyinin katillerinin ipuçları Afganistan’dan Berlin’e uzanan toz hattında…

İstanbul’da ağalar meclisi Mehdi’yi kabul etmeye hazırlanırken, Şamil, bir Pars olmanın anlamını kavramaya çok yakın…

Pars Narko Terör 3.Bölüm Fragmanı